Devils floorball cup

Devils floorball cup 2017 Kde: Tělocvična Hamry nad Sázavou cca 3km ze Žďáru nad Sázavou (http://www.hamryns.cz/kultura-sport/telocvicna/ ) Kdy: 30.9.2017 Začátek: 8:15 Hod Konec: cca 16:00 Hod Přihlášení: přes email Kamy90@seznam.cz, nahlásí se jméno týmu, jména a příjmení všech hráčů formou (hráč: jméno, příjmení, číslo dresu, brankář: jméno, příjmení) Propozice: Maximální počet týmů je 10. V týmu může být maximálně 6 hráčů ( 5 + 1 brankář ) Startovné: 650 Kč / tým

Pravidla:

Bude se hrát na dvě skupiny (A,B) po pěti týmech, formou každý s každým.

Ze skupin postupují první čtyři týmy, které postupují do čtvrtfinále.

Všechny zápasy se budou hrát 2 x 5 minut hrubého času, čas se bude zastavovat jen při vyloučení, nebo hledání míčku. Pauza mezi výměnou stran cca 1,5 minuty. Finálový zápas a boj o třetí místo se bude hrát 2 x 8 minut.

Remíza: V základní hrací době je výhra za 3 body, remíza za 1 bod. Pokud bude remíza ve vyřazovacích zápasech, tak bude následovat prodloužení 1 x 3 minuty ( né formou zlatého gólu ) Pokud se nerozhodne v prodloužení, následují 3 nájezdy z každého mužstva, pokud se stále nerozhodne, tak jedou další hráči, kteří nejeli + jede i brankář. Poté mohou hráči jet znovu.

Hraje se stylem 3+1, to znamená tři hráči v poli + brankář zbylé dva hráči budou na střídačce a mohou kdykoliv střídat.

Vyloučení: Bude trvat 1 minutu, při čemž hráč, který je potrestaný nemůže minutu hrát, ale místo něj jde hrát hráč ze střídačky. Mužstvo, které má mít přesilovou hru posílí hráč ze střídačky. Znamená to, že se bude hrát přesilovka 4 na 3. Po uplynutí minutového trestu se hraje zase 3 na 3.

Sudí může hráči za nesportovní chování dát žlutou kartu a pokud se to bude opakovat, tak udělí červenou kartu a znamená to, že nemůže zasáhnout do probíhajícího zápasu + stop na další zápas.

Pokud přijde jakýkoliv hráč v podnapilém stavu, je celý tým diskvalifikován!!

Ceny: 1. – 3. místo, budou oceněny poháry + medaile + Bohemia sekt + dobroty

Dále bude oceněn nejlepší střelec + brankář.