KATEGORIE: Dospělí - muži Dospělí - ženy
2013
23.08.2013
25.08.2013

Více informací o turnaji

FLOORBALL SLO OPEN 2013ODPRTO PRVENSTVO SLOVENIJE V FLOORBALLULJUBLJANA, SLOVENIJA, 23.-25. 8. 2013hala TIVOLI, Celovška 25, 1000 Ljubljana

V slovenski prestolnici v hali Tivoli bo med 23. in 25. avgustom 2012 že    desetič zapored priložnost spremljati ekipe iz širšega evropskega        prostora. Za prestižno lovoriko najboljše moške in ženske ekipe    največjega turnirja na slovenskih tleh se bodo borili tudi domačini in    organizatorji FBK Olimpija Ljubljana.    KATEGORIJE:   MOŠKI  in ŽENSKE   TEKMOVALNI SISTEM:  Maksimalno število moških ekip = 24.  Maksimalno število ženskih ekip = 8.

Ekipe bodo razdeljene v skupine po štiri,  katere bodo odigrale tekme vsaka z vsako. Prvi in drugi v  skupini napredujeta v" play-off", ki poteka po izločilnem sistemu. Zadnji ekipi igrata "play-down". Igralni čas za vse kategorije znaša 2 x 15 minut; za polfinale znaša 2 x 20 minut. Igralni čas finala znaša 3 x 20 minut. Igralni čaš ne bo efektivni z izjemo zadnjih treh minut v izločilnih dvobojih. V tekmah, ki potekajo v skupinah ekipe nimajo pravice do Odmora 30 sek.

ZAVAROVANJE:

Vsak udeleženec nastopi na lastno odgovornost in ni dodatno zavarovan pri organizatorju.Svetujemo vam dodatno zavarovanje !

IGRALNI ČAS:

MOŠKI

• 2x15 min brez efektivnih zadnjih  3 minut na tekmah v skupinah. Prekinitev med prvim in drugim polčasom traja 2 min. V tekmah, ki potekajo v skupinah ekipe nimajo pravice do odmora 30 sek.

• 2x20 min z efektivnimi zadnjimi 3 minutami na  polfinalnih tekmah. Prekinitev med prvim in drugim polčasom traja 3 min.

• 3x20 min z efektivnimi zadnjimi 3 minutami v finalu. Prekinitev med tretjinami traja 3 min.

ŽENSKE

• 2x20 min z efektivnimi zadnjimi 3 minutami  polfinalnih tekmah. Prekinitev med prvim in drugim polčasom traja 3 min.

PRAVILA:

Turnir bo potekal v skladu z pravili IFF, oziroma FZS.

TOČKOVANJE:

V skupinskem delu tekmovanja zmaga šteje 2 točki, poraz 0 točk in neodločeno 1 točko. V primeru enakega števila točk po končanem skupinskem delu je boljša ekipa, ki ima najprej boljši medsebojni rezultat, nato boljšo razliko v zadetkih, nato večje število danih zadetkov. Če je vse našteto enako se izvede žreb. Enako velja za razvrstitev za mesta kvalifikacijah v četrtfinalih. V bojih za izločanje in končna mesta se takoj po neodločenem rezultatu izvajajo 3 kazenski streli in če je potrebno nato še posamezni, dokler ne pride do razlike.

SODNIKI:

Turnir bodo sodili sodniki z licencami najvišje stopnje. Seznam sodnikov bo objavljen najkasneje prvi teden v avgustu 2013.

PRIJAVNINA:

Prijavnina za ekipo znaša 200 EUR na ekipo in mora biti plačana do 30. junija 2013:

FLOORBALL KLUB OLIMPIJA, MALGAJEVA 5, 1000 LJUBLJANANLB d.d.,  T.R.: SI56 0203 3025 8243 588Znesek prijavnine se ne vrača in je podan v »neto« znesku-bančne stroške krije ekipa, ki plačuje prijavnino.

NAGRADE:

Najboljše ekipe v vsaki kategoriji bodo nagrajene z  pokalom. Najboljše ekipe in posamezniki bodo nagrajeni z praktičnimi nagradami.

TEKMOVALNA ŽIRIJA:

Protest se vloži tekmovalni žiriji ali zapisnikarski klopi  v roku do 15 minut po tekmi. Protestni pavšal znaša 20 EUR.

V primeru, da je protest zavrnjen se pavšal ne vrne. Na razsodbo žirije niso možne pritožbe.