Kralupy Open

Tradiční florbalový turnaj pro 8 kategorií. Neváhejte a přihlašte se co nejdříve. Termíny jednotlivých kategorií naleznete v popisku turnaje.

24.-25.5.2014 - Muži (1998 a starší)
31.5.2014 - Ženy a juniorky (1998 a starší)
1.6.2014 - Junioři (1995,1996,1997 a 1998)
18.5.2014 - Starší žáci (1999,2000,2001 a 2002)
17.5.2014 - Dorost (1997,1998,1999 a 2000)
11.5.2014 - Mladší žáci (2001,2002,2003 a 2004)
10.5.2014 - Elévové a přípravka (2003-06 a 2005-08)

LETOS NOVĚ JAKO JEDEN ZE SÉRIE 4 MŮŽSKÝCH TURNAJŮ KRTOUR 2014. (2 TURNAJE V KRALUPECH - 24.-25.5. Kralupy Open, 20.12. - Winter Floorball Challenge, 2 V PRAZE -  7.-8.6 X3M Open., 26.12. - Vánoční Pohár). Za každou účast na jednom z turnajů získá každý tým body dle umístění, které se budou sčítat. Na posledním turnaji bude vyhlášen absolutní vítěz a získá velký PUTOVNÍ POHÁR a další hodnotné ceny !!!

Startovné: Muži - 2300 Kč, Ženy, junioři, dorostenci, mlži a strži - 1700 Kč, Přípravka a elévové - 1000 Kč

Startovné zaslat na účet - 258470325/0300 (do zprávy uvést název týmu a kategorii) do 1.5.2013 !!!

NOVĚ BUDE MOŽNOST NA TURNAJI MLÁDEŽE VYZKOUŠET TVRDOST STŘELBY. DÁLE BUDE SOUTĚŽ V PŘESNOSTI STŘELBY.

Systém turnaje: Všechny kategorie mimo přípravku a elévy - 5+1, Přípravka a elévové - 3+1, skupiny a následné play-off.

Hrací čas: Všechny kategorie - 2x10 min (hrubý čas, stopuje se při gólu a vyloučení, poslední 2 minuty zápasu čistý čas). Vyloučení 1,5 minuta (místo 2 minut), 4 minuty (místo 5 minut), 10 minut osobní trest.

Hřiště: SH Cukrovar, V Luhu 1089, Kralupy nad Vltavou, 278 01, povrch - palubovka 36x18m

Vybavení: IIAF mantinely, světelná tabule, uzamykatelné šatny se sprchami.

Rozhodčí: Licencovaní od ČFBU.

Ubytování a občerstvení: V hale, není součástí startovného.

Protesty: Je možné podávat řediteli soutěže do 15 minut po ukončení utkání s vkladem 200 Kč, který v případě zamítnutí protestu propadá pořadateli. Protest řeší ředitel turnaje.

Ceny: Tři nejlepší týmy budou odměněny diplomem, medailemi a pohárem. Ceny jsou rovněž pro nejlepšího hráče a brankáře. Drobné ceny pro všechny účastníky.

Bezpečnost účastníků: Vedoucí družstev (musí být starší 18 ti let) odpovídají po celou dobu konání turnaje za bezpečnost a chování všech členů výpravy. Hráči nebo hráčky startují na vlastní nebezpečí.

Ředitel turnaje: Jirka Cimler, 720 56 55 56, manazer@fbckralupy.cz