NO FEAR ENERGY CUP

Vážení příznivci florbalu, dovolujeme si Vás pozvat na florbalový turnaj, který se bude konat v Zákupech u České Lípy dne 7.9.2013 od 8:00 hodin. Systém turnaje 4+1 , licencovaní rozhodčí ČFbU, výhry pro první tři nejlepší týmy, vyhlášení nejlepšího střelce a gólmana. Kapacita turnaje je 10-12 týmů. Startovné : 1600.- na tým Registrace mailem : registrace@floorballtour.cz Po registraci zašleme číslo účtu pro platbu startovného. více info na www.floorballtour.cz

Více informací o turnaji

REGISTRACE: registrace@floorballtour.cz nebo v nabídce turnaje vyplněním formuláře.

MÍSTO KONÁNÍ: SH Zákupy, Školní 347

STARTOVNÉ: 1 600,– / Tým ( platba předem na účet, č. účtu zašleme po registraci na mail )

POČET TÝMŮ: 10–12

HRACÍ DOBA: 1× 15min ( Hrubý čas ), poslední minuta čistá.

ROZHODČÍ: Licencovaní ČFbU

PRAVIDLA:

Hraje se: 4+1

dle platných pravidel ČFBU s následujícími výjimkami: změna hrací doby, kapitán nemusí být označený páskou, vyloučení 2-minutové, základní skupiny jsou bez prodloužení, výhra  3 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů

V zápasech play-off se v případě remízy pojedou 3 nájezdy na každé straně, při rovnosti následuje náhlá smrt

Hala: šatny (rozdělení bude upřesněno na místě), sprchy, wc

Ceny: poháry pro první tři družstva, diplomy, ceny pro nejproduktivnějšího hráče a nejlepšího brankaře turnaje

Týmy: vlastní florbalové vybavení, sálová obuv, jednotná sada dresů/triček/rozlišováků; každý hráč startuje na vlastní nebezpečí