Slovácký pohár

Organizátor: TJ Spartak Hluk, o.s. a FBK Spartak Hluk – oddíl florbalu Termín konání: 13.-14. července 2013 Místo konání: Městská sportovní hala Hluk, Boršická 1313, 687 25 Hluk

Počet účastníků:
Turnaj bude připraven maximálně pro 16 družstev. V případě menšího počtu přihlášených družstev
bude hrací systém turnaje vhodně upraven.
Hrací systém:
V případě účasti 16-ti týmů:
4 skupiny po 4 družstvech, každý s každým, následuje play-off, do kterého postupuje všech 16 týmů.
O umístění ve skupinách rozhoduje:
a) počet bodů
b) vzájemná utkání
c) brankový rozdíl ze součtů vstřelených a obdržených branek ze vzájemných zápasů
d) vyšší počet vstřelených branek ze vzájemných zápasů
e) brankový rozdíl ze součtů vstřelených a obdržených branek ze všech zápasů
f) vyšší počet vstřelených branek ze všech zápasů
g) los
Postupový klíč v play off:
a) utkání musí skončit vítězstvím jednoho ze soupeřů, nerozhodne-li se v hrací době, střílí se jedna
série po třech trestných stříleních
b) nepadne-li rozhodnutí, pokračuje se v trestných stříleních po jednom až do rozhodnutí
Program:
Sobota 13.7.2013 zápasy ve skupinách.
Neděle 14.7.2013 zápasy play-off
Rozlosování turnaje a časový rozvrh bude přihlášeným týmům včas zaslán.
Ceny:
Vítěz získává „SLOVÁCKÝ POHÁR“ a finanční odměnu ve výši 7.000,- Kč, družstvo na 2. místě
získává pohár a odměnu ve výši 3.000,- Kč, družstvo na 3. místě pohár a 2.000,- Kč a družstvo na
4. místě finanční odměnu 1.000,- Kč.
Dále budou již tradičně vyhlášeni a hodnotně odměněni i nejlepší jednotlivci turnaje.
Hrací čas:
Zápasy v základních skupinách, osmifinále a čtvrtfinále play-off se hrají 2x12 minut s minimálními
přestávkami. Zápasy semifinále, finále a utkání o třetí místo se hrají 2x15 minut. Všechny zápasy se
hrají dle pravidel ČFbU. Je nutné být připraven k zápasu ihned po skončení předcházejícího utkání.