5. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO FLORBALOVÉHO TURNAJE ŽEN

podle umístění v posledním ligovém ročníku (play off)
hrací čas základní skupina 2 x 20 minut - play off 3 x 15 minut
Celkový počet družstev je omezen!! Pořadatel si vyhrazuje právo změny kvalifikačních limitů.

CENY:
Vždy pro nejlepší družstva v každé kategorii - medaile, diplomy a věcné ceny od Fatpipe. Prvni tým získává putovní pohár.

PRAVIDLA:
Turnaj se bude hrát dle pravidel Mezinárodní florbalové federace IFF s následujícími výjimkami: Time out není povolen v utkáních základních skupin až play off.

HRACÍ ČAS:

Hrací čas je v základních skupinách 2 x 15 minut, dle pravidel Mezinárodní florbalové federace IFF. Poslední minuta druhého poločasu se měří čistý čas. Přestávka je tříminutová . Time out v základních skupinách nejsou povoleny.
V play off se hraje 3 x 15 minut, dle pravidel Mezinárodní florbalové federace IFF. Poslední tři minuty třetí třetiny se měří čistý čas. Přestávka je tříminutová

PŘEDBĚŽNÝ SYSTÉM TURNAJE:
Týmy jsou rozděleny do základních skupin po čtyřech nebo pěti nebo šesti týmech. Do play off postupují po základní skupině všechny týmy - Poté se hraje play off, které pokračuje vyřazovacím způsobem.
Pořadatel si vyhrazuje právo změny hracího systému dle přihlášených týmů.

ROZHODČÍ:
Utkání budou řídit rozhodčí České republiky, případně dalších zemí. Nominaci rozhodčích řídí Jury Women Republic Cupu

POJIŠTĚNÍ:
účastníci startují na vlastní nebezpečí.

REGISTRACE:
Družstva se mohou zaregistrovat pouze prostřednictvím formuláře umístěného na Internetové adrese http://www.fatpipecup.cz/women/registrace_tymu.php

STARTOVNÉ:
do 30.6.2012 - 3000 Kč
po 1.7.2012 - 3500 Kč

Registrace týmu jehož startovné nebude v daném termínu zaplaceno bude vyřazena. V případě odřeknutí účasti ze strany týmu po zaplacení se startovné nevrací.

UZÁVĚRKA:
Pozor počet družstev je omezen !!! Turnaje se mohou zúčastnit pouze ta družstva, která se zaregistrují a zaplatí startovné ( celá částka musí být připsána na účet pořadatele do 20.07.2012) a současně zašlou kopii dokladu o zaplacení startovného. V případě většího zájmu budou družstva vybrána na základě umístění v ligových soutěžích. Další družstva budou zařazena na místa náhradníků. Ředitel turnaje může výjimečně přidělit divokou kartu.

Nejpozději do 01.08.2012 obdržíte definitivní potvrzení Vaší přihlášky e-mailem společně s dalšími podrobnostmi.